Bli kjent med våre bedrifts- og utdanningsteam

Har du behov for Apple-utstyr og skreddersydde løsninger for bedrifter eller skoler så er det oss du skal snakke med. Våre tjenester, løsninger og tilbehør er nøye valgt ut for å samspille optimalt med Apple. Og med butikker over hele landet, nettbutikk og kundesenter er vi tilgjengelig - uansett hvor og hvordan du ønsker å handle eller hva du trenger hjelp med.

 

Bli kjent med våre bedrifts- og utdanningsteam

Har du behov for Apple-utstyr og skreddersydde løsninger for bedrifter eller skoler så er det oss du skal snakke med. Våre tjenester, løsninger og tilbehør er nøye valgt ut for å samspille optimalt med Apple. Og med butikker over hele landet, nettbutikk og kundesenter er vi tilgjengelig - uansett hvor og hvordan du ønsker å handle eller hva du trenger hjelp med.

 

 

Mail
Bedrift: bedrift@eplehuset.no
Utdanning: skole@eplehuset.no

 

 

Telefon
73 87 87 90
Se åpningstider >

 

 

Kontaktskjema >
Fyll gjerne ut og så tar vi kontakt
med deg for en uforpliktende prat.

 


Mail
Bedrift: bedrift@eplehuset.no
Utdanning: skole@eplehuset.no


Telefon
73 87 87 90
Se åpningstider >


Kontaktskjema >
Fyll gjerne ut og så tar vi kontakt med deg for en uforpliktende prat.

 

 

Vårt bedriftsteam

 

 

 

Vårt bedriftsteam

 

Karolina Ryen
Salgssjef Bedrift
karolina.jonsson@eplehuset.no


 

David Hagen
Key Account Manager / Anbudssansvarlig
david.hagen@eplehuset.no


 

Petter Løken Reium
Senior Account Manager
petter.reium@eplehuset.no


 

Mia Lenander
Account Manager
mia.lenander@eplehuset.no


 

Stian Wraalsen
Account Manager
stian.wraalsen@eplehuset.no


 

Morten Haukeberg
Account Manager
morten.haukeberg@eplehuset.no


 

Carl Lundberg
Account Manager
carl.lundberg@eplehuset.no


 

Marta Gausen
Bedriftskoordinator
marta.gausen@eplehuset.no


 

 

 

Vårt utdanningsteam

 

 

 

Vårt utdanningsteam

 

Marit Rasmussen
Fagansvarlig utdanning
marit.rasmussen@eplehuset.no


 

Svein Olav Riple
Key Account Manager
svein.olav.riple@eplehuset.no


 

Inger Lise Petersen
Account Manager / Pedagogisk veileder
inger.petersen@eplehuset.no


 

Marte Næss
Account Manager / Pedagogisk veileder
marte.nass@eplehuset.no

 

 

Våre tekniske konsulenter

 

 

 

Våre tekniske konsulenter

 

Jakob Söderman
Junior IT-Konsulent
jakob.soderman@eplehuset.no

 

 

Per Kristian Thorsen
IT-Konsulent
per.kristian.thorsen@eplehuset.no

 

 

Jarle Pedersen
IT-Konsulent
jarle.pedersen@eplehuset.no