Om bedrift- og EDU-teamet

Om bedrift- og EDU-teamet

Om bedrift- og EDU-teamet

Et team av rådgivere og tekniske konsulenter. Her for å inspirere og støtte deg.

Et team av rådgivere og tekniske konsulenter. Her for å inspirere og støtte deg.

Et team av rådgivere og tekniske konsulenter. Her for å inspirere og støtte deg.


Telefon
73 87 87 90
Se åpningstider >

 


Kontaktskjema >
Fyll gjerne ut og så tar vi kontakt
med deg for en uforpliktende prat.

 


Telefon
73 87 87 90
Se åpningstider >


Kontaktskjema >
Fyll gjerne ut og så tar vi kontakt med deg for en uforpliktende prat.


Telefon
73 87 87 90
Se åpningstider >


Kontaktskjema >
Fyll gjerne ut og så tar vi kontakt med deg for en uforpliktende prat.

 

 

Vårt bedriftsteam

 

 

 

Vårt bedriftsteam

 

Karolina Ryen
Salgssjef Bedrift
karolina.jonsson@eplehuset.no


 

David Jensenius Hagen
Forretningsutvikler / Anbudssansvarlig
david.hagen@eplehuset.no


 

Petter Løken Reium
Senior Account Manager
petter.reium@eplehuset.no


 

Mia Lenander
Account Manager
mia.lenander@eplehuset.no


 

Carl Lundberg
Account Manager
carl.lundberg@eplehuset.no


 

Marta Gausen
Account Manager
marta.gausen@eplehuset.no


 

Christoffer Vemo
Account Manager
christoffer.vemo@eplehuset.no


 

Niklas Brandhaug
Account Manager
niklas.brandhaug@eplehuset.no


 

 

 

Vårt utdanningsteam

 

 

 

Vårt utdanningsteam

 

Marit Rasmussen
Fagansvarlig utdanning
marit.rasmussen@eplehuset.no


 

Svein Olav Riple
Key Account Manager
svein.olav.riple@eplehuset.no


 

Inger Lise Petersen
Account Manager / Pedagogisk veileder
inger.petersen@eplehuset.no


 

Marte Næss
Account Manager / Pedagogisk veileder
marte.nass@eplehuset.no

 

 

Våre tekniske konsulenter

 

 

 

Våre tekniske konsulenter

 

Jakob Söderman
IT-Konsulent
jakob.soderman@eplehuset.no

 

 

Per Kristian Thorsen
IT-Konsulent
per.kristian.thorsen@eplehuset.no

 

 

Jarle Pedersen
IT-Konsulent
jarle.pedersen@eplehuset.no