Eplehuset

 

Administrasjonen

 
   
espen
Espen Berger
Kjededirektør

espen@eplehuset.no
 
marius
Marius Brevik
Markedsdirektør

marius@eplehuset.no
   
hallvard

Hallvard Opheim
HR- og kommunikasjonsansvarlig

hallvard@eplehuset.no

   
janerik
 
 
 
 
 
 
 
 
Jan Erik Hjelmeland
Innkjøps- og logistikksjef

jan.erik.hjelmeland@eplehuset.no
   
 audhild
Audhild Moen Thune
Økonomisjef

audhild@eplehuset.no 


   
 frank Frank-Steinar Reierskog
IT-sjef

franksteinar@eplehuset.no
   

Aleksander Eriksen
 
Servicesjef

aleksander.eriksen@eplehuset.no
   

Salgssjefer

 
   
 ragnhild Ragnhild Anna Fanuelsen
Salgssjef Eplehuset for bedrifter

(I permisjon. Forespørsler kan rettes til teamleder Karolina Jonsson karolina.jonsson@eplehuset.no 
   
 Trond_Ostvold2 Trond Østvold
Salgssjef kundesenter

trond.ostvold@eplehuset.no
   
 
Ruben Mikkelsen

Butikk vest

ruben.mikkelsen@eplehuset.no
   
 
Truls Nilsen
Butikk sør

truls.nilsen@eplehuset.no

   
   
Mats Tranvåg
Butikk nord

mats.tranvag@eplehuset.no
   
   

Butikkene og eplehuset.no er organisert under Eplehuset Norge AS (986 498 192 MVA), som er eid av Eplehuset AS (981 642 511 MVA).

Vårt hovedkontor har besøksadresse Tungaveien 38, 7047 Trondheim.