Ledelsen i Eplehuset

Eplehuset handler om begeistring. Bjørn Tore Brevik startet Eplehuset fordi han var begeistret for Apple. Da det første Eplehuset åpnet den 7. september i 2002, stod kundene i kø. Samme dag bestemte Brevik seg for å åpne en butikk til. Nå har Eplehuset butikker over hele landet og over 380 ansatte.

 

Ledelsen i Eplehuset

Eplehuset handler om begeistring. Bjørn Tore Brevik startet Eplehuset fordi han var begeistret for Apple. Da det første Eplehuset åpnet den 7. september i 2002, stod kundene i kø. Samme dag bestemte Brevik seg for å åpne en butikk til. Nå har Eplehuset butikker over hele landet og over 380 ansatte.

 

 

Ledelsen i Eplehuset

Eplehuset handler om begeistring. Bjørn Tore Brevik startet Eplehuset fordi han var begeistret for Apple. Da det første Eplehuset åpnet den 7. september i 2002, stod kundene i kø. Samme dag bestemte Brevik seg for å åpne en butikk til. Nå har Eplehuset butikker over hele landet og over 380 ansatte.

Les mer om Eplehuset
 

 

 

Bjørn Tore Brevik
Gründer og styreformann
btb@eplehuset.no

Espen Berger
Administrerende direktør
espen@eplehuset.no

Marius Brevik
HR-sjef
marius@eplehuset.no

Magnus Buseth
Teknologisjef
magnus.buseth@eplehuset.no

Frank-Steinar Reierskog
Digital sikkerhet og infrastruktur
franksteinar@eplehuset.no

Jan Erik Hjelmeland
Innkjøps- og logistikksjef
jan.erik.hjelmeland@eplehuset.no

Hallvard McGhie Opheim
Kvalitetsleder
hallvard@eplehuset.no

Katharina Dahl
Avdelingsleder regnskap
katharina.dahl@eplehuset.no

Pia Talmo
Lønn og regnskapssjef
pia.talmo@eplehuset.no

Mats Tranvåg
Kommersiell sjef butikk og service 
mats.tranvag@eplehuset.no

Karolina Jonsson
Salgssjef Bedrift og Utdanning
karolina.jonsson@eplehuset.no

Mads Hetlevik
Servicesjef Norge
mads.hetlevik@eplehuset.no

Truls Nilsen
Salgssjef butikk
truls.nilsen@eplehuset.no

Ruben Mikkelsen
Salgssjef butikk
ruben.mikkelsen@eplehuset.no

Morten Strand
Salgssjef butikk
morten.strand@eplehuset.no

Line Spets Ludvigsen
Marked- og netthandelssjef
line.ludvigsen@eplehuset.no

Stein Ihle Pedersen
Leder Kundesenter
stein.ihle.pedersen@eplehuset.no

Hampus Nilsson
Produktansvarlig
hampus.nilsson@eplehuset.no

Viviana Kiossovski
Redaktør
viviana.kiossovski@eplehuset.no

Bjørn Tore Brevik
Gründer og styreformann
btb@eplehuset.no

Espen Berger
Administrerende direktør
espen@eplehuset.no

Marius Brevik
HR-sjef
marius@eplehuset.no

Magnus Buseth
Teknologisjef
magnus.buseth@eplehuset.no

Frank-Steinar Reierskog
Digital sikkerhet og infrastruktur
franksteinar@eplehuset.no

Jan Erik Hjelmeland
Innkjøps- og logistikksjef
jan.erik.hjelmeland@eplehuset.no

Hallvard McGhie Opheim
Kvalitetsleder
hallvard@eplehuset.no

Katharina Dahl
Avdelingsleder regnskap
katharina.dahl@eplehuset.no

Pia Talmo
Lønn og regnskapssjef
pia.talmo@eplehuset.no

Mats Tranvåg
Kommersiell sjef butikk og service 
mats.tranvag@eplehuset.no

Karolina Jonsson
Salgssjef Bedrift og Utdanning
karolina.jonsson@eplehuset.no

Mads Hetlevik
Servicesjef Norge
mads.hetlevik@eplehuset.no

Truls Nilsen
Salgssjef butikk
truls.nilsen@eplehuset.no

Ruben Mikkelsen
Salgssjef butikk
ruben.mikkelsen@eplehuset.no

Morten Strand
Salgssjef butikk
morten.strand@eplehuset.no

Line Spets Ludvigsen
Marked- og netthandelssjef
line.ludvigsen@eplehuset.no

Stein Ihle Pedersen
Leder Kundesenter
stein.ihle.pedersen@eplehuset.no

Hampus Nilsson
Produktansvarlig
hampus.nilsson@eplehuset.no

Viviana Kiossovski
Redaktør
viviana.kiossovski@eplehuset.no


 

Mer om Eplehuset

 

Mer om Eplehuset

 

Mer om Eplehuset